Poznaj możliwości
Porady

Ślub plenerowy, przekonaj się, że warto!


Ustalmy na początku o czym myślimy mówiąc „ślub plenerowy”. Mimo, iż jest to tylko jeden z typów organizowanych wesel, zawiera się w nim sporo możliwości, gdzie organizować ślub w plenerze? Pisząc tym razem o ślubie plenerowym skupię się na miejscu dysponującym odpowiednią przestrzenią i możliwościami – park, ogród lub podobnego typu otoczenie obiektu: hotelu, pałacu lub domu weselnego.

Ślub plenerowy to niepowtarzalny urok

Urok, któremu nie dorówna żadna, choćby najpiękniej ozdobiona sala weselna.

Dla kogoś, kto lubi naturalne otoczenie, ceni sobie piękne widoki i świeże powietrze, wesele w plenerze będzie najlepszą z możliwych opcji.

Nie wspomnę nawet o zdjęciach, które będą wyglądały jak kadry z filmu i wspomnieniach, które pozostaną z wami na zawsze.

ślub plenerowy czy warto

Przestrzeń, czyli sporo miejsca do wykorzystania

Dostarczycie gościom wielu pozytywnych wrażeń, jeśli otoczenie przyjęcia zachęci do odejścia od stołu.

Możliwość spaceru w przyjemnej okolicy lub kilka alternatywnych punktów, w których można wspólnie usiąść sprawdzi się na 100%. I przypadnie do gustu osobom, które nie przepadają za staniem na drodze przed drzwiami sali weselnej.

ślub w plenerze przestrzeń

Niepowtarzalna atmosfera

Luźno i swobodnie – każdy spędza czas tak, jak lubi i miejscu, które mu najbardziej odpowiada z tymi osobami, z którymi chce.

Łatwiej nawiązać nowe znajomości, zintegrować się, a w efekcie dobrze się bawić podczas całego wesela.

plenerowy ślub atmosfera

Atrakcje

Możliwości jest całe mnóstwo, poznaj najlepsze atrakcje na wesele. W porównaniu z rozwiązaniem tradycyjnym, rzadko kiedy na sali weselnej jest wystarczająco miejsca, aby równolegle przygotować alternatywny rodzaj aktywności dla gości. W plenerze ogranicza was tylko wyobraźnia.

atrakcje na ślubie plenerowym

A na koniec…

Wieczór


Sama myśl o przepięknie oświetlonym plenerze zapiera mi dech w piersiach i chyba nie potrafię wyobrazić sobie atmosfery bardziej romantycznej niż ciemna noc, piękne otoczenie i jego oświetlenie. Zastanawiam się właściwie dlaczego śluby nie odbywają się po zmroku, kiedy klimat dużo bardziej służy tej wyjątkowej chwili.

 

A jakie jest wasze zdanie o weselu w plenerze? Podzielcie się w komentarzu.


Komary na weselu w plenerze – jak się ich pozbyć


Jak zorganizować wesele we własnym ogrodzie?


Jak bezpiecznie przenieść ślub i wesele w plener?
Skontaktuj się z nami


Katarzyna Potasznik

Katarzyna Potasznik

Certyfikowana konsultantka ślubna specjalizująca się w tworzeniu prestiżowych wesel w plenerze. Certyfikat konsultanta ślubnego uzyskała w jednej z najlepszych agencji ślubnych w Polsce – Decor Amore. Autorka portalu „Ślub w plenerze”.
Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!