Poznaj możliwości
Zaślubiny

Zakłócenia ceremonii ślubnej? Sprawdź co możesz zrobić


Decydując się na wyjątkowy klimat wesela na powietrzu pamiętajcie, że  w otwartej przestrzeni mogą wystąpić zakłócenia.

W przestrzeni publicznej – parku, lesie, górach czy na rynku lub plaży – towarzyszyć wam może dodatkowa publiczność mająca teoretycznie prawo uczestniczyć w waszej uroczystości.
W każdym z tych miejsc mogą też pojawić się dźwięki: samolotu, karetki, dzieci, muzyki i zakłócić waszą ceremonię – moment wejścia albo składania przysięgi.

Zakłócenia ceremonii ślubnej mogą się zdarzyć

zakłócenia ceremonii ślubnej

Analizując wybór miejsca w plenerze zastanówcie się, jakie są plusy i minusy każdego z nich.

Ze względu na brak możliwości kontroli miejsc otwartych rozwiązania są dwa. Pamiętajcie jednak, żeby za punkt wyjścia przyjąć swoją wizję i cel. Albo nie będzie wam to przeszkadzać – podejdziecie do tematu z dystansem i obrócicie ewentualne sytuacje w żart. Albo zdecydujecie, że chcecie być sami, mieć wyjątkowy klimat i gwarancję spokoju. W drugim przypadku potrzebujecie innego miejsca, czyli odosobnionego pleneru.

plener problemy

Ze znalezieniem takich miejsc nie powinno być problemu. W wielu przypadkach może się to okazać łatwiejsze niż organizacja wesela w plenerze publicznym. Niektóre obiekty dysponują kompleksowym rozwiązaniem posiadając miejsce na ślub, plenerowe wesele i piękny krajobraz. Potrzebujecie oczywiście zgody na dostosowanie miejsca do swoich pomysłów, ale należy ona wtedy tylko do właściciela terenu i nie wymaga specjalnych zezwoleń urzędników.

Jakie są Wasze pomysły na poradzenie sobie z plenerowymi przeszkadzaczami?

 

 


Komary na weselu w plenerze – jak się ich pozbyć


Jak zorganizować wesele we własnym ogrodzie?


Jak bezpiecznie przenieść ślub i wesele w plener?
Skontaktuj się z nami


Katarzyna Potasznik

Katarzyna Potasznik

Certyfikowana konsultantka ślubna specjalizująca się w tworzeniu prestiżowych wesel w plenerze. Certyfikat konsultanta ślubnego uzyskała w jednej z najlepszych agencji ślubnych w Polsce – Decor Amore. Autorka portalu „Ślub w plenerze”.
Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!