Poznaj możliwości
Blog bar

Organizacja wesela w plenerze, najprostszy sposób!


Z artykułu dowiesz się jak:

  • od podstaw przebiega organizacja plenerowej imprezy weselnej
  • znacząco ułatwić sobie spełnienie marzenia o weselu w plenerze

Organizacja ślubu nie taka straszna

organizacja wesela w plenerze

Wesela w plenerze boi się prawie każdy. Prawie każdy uważa, że nie jest w stanie sobie poradzić z jego organizacją. Boją się również ci, którzy decydują się na plener, są jednak na tyle odważni, że podejmują to wyzwanie.

Faktem jednak jest, że z weselem w plenerze nikt nie musi radzić sobie sam. Wystarczy zaprosić do współpracy odpowiednie grono osób. Poza tym zamiast mnożyć problemy warto szukać rozwiązań.

Nie chodzi mi też o to, że wesele w plenerze to drobiazg i zrobi się samo. Wesele to zawsze jest spore przedsięwzięcie, a wesele w plenerze wymaga odpowiedniego zaplecza.

Organizacja wesela od podstaw

wesele w plenerze od podstaw

Może być tak, że wybierzecie miejsce, które wymaga postawienia wszystkiego od podstaw. W tym przypadku największe wyzwanie polega na znalezieniu wykonawców. Szukajcie tylko takich, którzy profesjonalnie staną na wysokości zadania zapewniając doskonałą organizację całego wesela.

Branie sobie na głowę wszystkiego nie jest dobrym pomysłem. Tym bardziej, że w przypadku imprezy plenerowej potrzebna jest specjalistyczna wiedza. Nie każda Panna młoda czy Pan młody mają czas żeby wszystkim zająć się samodzielnie. Jaki powinien być namiot? Jak zaaranżować przestrzeń? Co w przypadku braku odpowiedniej pogody?

Wsparcie profesjonalistów

konsultant ślubny

Zapomnijcie o tym, że sami będziecie organizować wesele w plenerze. Każda profesjonalna firma powie wam, na co zwrócić uwagę i o jakie detale zadbać.

Jeśli wynajmiecie konsultanta ślubnego to macie jeszcze mniej problemów na głowie. Będziecie tylko decydować czy czegoś chcecie czy nie.

Wybór odpowiedniego miejsca na wesele w plenerze

plener na wesele bagatela

Jest jednak jeszcze jeden, ten najprostszy, sposób na organizację wesela w plenerze. Znajdźcie obiekt, który ma odpowiednią przestrzeń, piękny krajobraz i przy okazji dysponuje odpowiednim zapleczem do organizacji wesela w plenerze.

Wszystko będziecie mieć na miejscu i pozostanie wam organizacja tylko tego, co przy standardowym weselu.

Porozmawiajcie jednak z obsługą o dotychczasowych realizacjach i zapytajcie o wszystkie szczegóły.

Pytania? Piszcie śmiało na adres: biuro@slubywplenerze.com.pl


Komary na weselu w plenerze – jak się ich pozbyć


Jak zorganizować wesele we własnym ogrodzie?


Jak bezpiecznie przenieść ślub i wesele w plener?
Skontaktuj się z nami


Katarzyna Potasznik

Katarzyna Potasznik

Certyfikowana konsultantka ślubna specjalizująca się w tworzeniu prestiżowych wesel w plenerze. Certyfikat konsultanta ślubnego uzyskała w jednej z najlepszych agencji ślubnych w Polsce – Decor Amore. Autorka portalu „Ślub w plenerze”.
Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!