Poznaj możliwości
Blog

Najczęściej popełniane błędy podczas ślubu i wesela w plenerze (video)


Presja wokół wesela często jest bardzo duża, ponieważ ten wyjątkowy dzień ma być idealny pod każdym względem. Każdemu zależy, aby dzień ślubu odbył się bez najmniejszych błędów, a to najczęściej dokłada stresu zarówno Wam, jak i Waszym najbliższym.

Z moich obserwacji wynika, że najczęściej główną przyczyną stresu są niepotrzebne błędy, których można uniknąć, gdyby wcześniej zostały zasygnalizowane.

Jeśli decydujecie się na pomoc konsultanta ślubnego to dużą część obowiązków pozostawiacie na jego barkach, dzięki temu Wy w tym dniu możecie skupić się na sobie i przysiędze małżeńskiej.

Jeśli jednak organizujecie wesele samodzielnie siłą rzeczy spada na Was więcej obowiązków i mając poczucie zdania na siebie, czujecie większy stres.

A jeśli organizujecie wesele w plenerze, które wiąże się z większą odpowiedzialnością to już nie ma o czym mówić. Trzeba uzbroić się w porządny arsenał wiedzy. I taki dla Was przygotowałam w kolejnym filmie o najczęściej popełnianych błędach podczas ślubu i wesela w plenerze, których mam nadzieję, uda Wam się uniknąć.

Z filmu dowiecie się:

  • jak powinna wyglądać wizja i plan wesela?
  • jak odpowiednio podzielić obowiązki?
  • jak przygotować (niezawodny) plan „B”,
  • a także opowiem o współpracy z podwykonawcami.

To, co?

Zapraszam do obejrzenia i czekam na Wasze pytania 🙂

 

 


Komary na weselu w plenerze – jak się ich pozbyć


Jak zorganizować wesele we własnym ogrodzie?


Jak bezpiecznie przenieść ślub i wesele w plener?
Skontaktuj się z nami


Katarzyna Potasznik

Katarzyna Potasznik

Certyfikowana konsultantka ślubna specjalizująca się w tworzeniu prestiżowych wesel w plenerze. Certyfikat konsultanta ślubnego uzyskała w jednej z najlepszych agencji ślubnych w Polsce – Decor Amore. Autorka portalu „Ślub w plenerze”.
Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!