Poznaj możliwości
Ślubne inspiracje

Atrakcje weselne, poznaj najpopularniejsze!


Atrakcje weselne

Wśród wielu wyborów, jakich dokonujecie podczas organizacji wesela, wybór atrakcji weselnych to spore wyzwanie, ponieważ ich możliwości niemal się nie kończą. Dlatego zanim przedstawię kilka inspiracji zachęcam do lektury tekstu Atrakcje na wesele w plenerze, 10 skutecznych porad!, który ułatwi wam podejście do tematu, a jednocześnie ich wybór.

A teraz poznajcie najpopularniejsze atrakcje weselne!

  1. Fotobudka

Świetna zabawa i genialna pamiątka zarazem. Fotobudka to punkt, w którym goście mogą zrobić sobie zdjęcia, a te od razu zostaną wydrukowane. W komplecie do dyspozycji są śmieszne rekwizyty takie jak peruki, okulary, czapki i inne, które urozmaicą charakter zdjęć.
Jeśli chodzi o czas, wynajęcie jej na całe wesele nie jest konieczne, optymalny czas to ok. 2-3 h, goście w tym czasie z pewnością z niej skorzystają. Pozornie może się okazać, że jest to zupełnie zbędna atrakcja natomiast pamiątka jest niepowtarzalna! Nie codziennie spotykacie się przecież z sytuacją, że możecie mieć świetną pamiątkę z najważniejszego dnia w życiu waszych bliskich!

  1. Lampiony

Jeśli tylko wyobrazicie sobie obraz wypuszczonych po zmroku oświetlonych lampionów to pewnie od razu dostrzeżecie walory takiego widowiska. Klimat nieprawdopodobny, a jeśli połączycie go ze wschodnią tradycją, która mówi, że przyniesie wam to szczęście to nic tylko puszczać je w niebo. Upewnijcie się tylko czy w miejscu waszego wesela jest to możliwe – ze względu na to, że są one podpalane, w miejscach wśród wielu drzew ten pomysł odpada. Ale wtedy jest alternatywa…

  1. Balony z helem

Mnóstwo balonów wypuszczonych w niebo to zawsze jest genialny efekt. Każdy z gości wesela otrzymuje balon wypełniony helem i na wasz sygnał wszystkie zostają wypuszczone w niebo. A wcześniej możecie użyć ich na przykład do sesji zdjęciowej i wykorzystać podwójnie.

Wspomniałam jednak o alternatywie dla lampionów – w tym celu możecie skorzystać z rozwiązania balonów wypełnionych ledowym światłem. I co tu dużo pisać, najlepiej zobaczcie to sami:

 

  1. Fontanna czekolady

Nazwa mówi sama za siebie: fontanna, z której płynie szerokim strumieniem czekolada. Prawdziwa gratka dla miłośników słodyczy, a i Ci, którzy od nich stronią raczej nie przejdą obok niej obojętnie. Połączyć możecie ją z owocami i innymi dodatkami, dzięki którym każdy będzie mógł wyczarować przepyszny deser. W myśl zasady, że słodycze są zawsze dobrym rozwiązaniem, warto pomyśleć o atrakcji tego typu. Przyjdzie taki moment w trakcie wesela, że każdy z waszych Gości będzie chciał skosztować słodkiej przyjemności!

  1. Pokaz barmański

Odkąd barmani stali się artystami tworzą godne uznania widowiska. Z wprawą żonglują niemal wszystkim, czego potrzebują do przygotowania drinków: dymiących, ognistych i kolorowych. Z pewnością zaskoczą was najpierw widokiem, a potem smakiem waszych ulubionych. W gust gości prawdopodobnie również traficie.

Która z atrakcji podoba wam się najbardziej? A może znacie inne? Podzielcie się w komentarzu!


Komary na weselu w plenerze – jak się ich pozbyć


Jak zorganizować wesele we własnym ogrodzie?


Jak bezpiecznie przenieść ślub i wesele w plener?
Skontaktuj się z nami


Katarzyna Potasznik

Katarzyna Potasznik

Certyfikowana konsultantka ślubna specjalizująca się w tworzeniu prestiżowych wesel w plenerze. Certyfikat konsultanta ślubnego uzyskała w jednej z najlepszych agencji ślubnych w Polsce – Decor Amore. Autorka portalu „Ślub w plenerze”.
Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!