Poznaj możliwości
Dodatki

Atrakcje na wesele w plenerze. 10 skutecznych porad!


Atrakcje na wesele w plenerze – co powinieneś o nich wiedzieć?

Atrakcje podczas wesela mogą być najciekawszym elementem przyjęcia i jeśli odpowiednio o nie zadbacie mogą stać się najlepiej wspominanym punktem całego wydarzenia. Jak to jednak zrobić, aby każdy znalazł coś dla siebie i dobrze się bawił? Skorzystajcie z poniższych punktów:

  1. To wy jesteście gospodarzami atrakcji, których dostarczacie swoim gościom.
  2. Ustalcie mniej więcej „profil” swoich gości: kim są, w jakim wieku, co ich interesuje?
  3. Zastanówcie się: co oznacza dla was atrakcja i czy dla waszych gości może oznaczać to samo.
  4. Zanim wybierzecie konkretne rozwiązania pomyślcie dlaczego właśnie na nie chcecie się zdecydować.
  5. Spytajcie swoich gości, co podczas wesela będzie dla nich dobrą zabawą.
  6. W przypadku, gdy grupa waszych gości jest różnorodna przygotujcie szerszy wybór, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.
  7. Jeśli zdarzy się, że goście niechętnie podejdą do udziału w przygotowanej przez was atrakcji, dajcie im możliwość pozostania obok.
  8. Jeżeli na podstawie rekonesansu wśród gości zdecydujecie się na rozwiązanie, które nie spotka się z aprobatą kilku osób, nie przejmujcie się, podobno jeszcze taki się nie urodził, co by wszystkim dogodził.
  9. W przypadku, kiedy wasz pomysł wiąże się z aktywnością na powietrzu, pamiętajcie o alternatywnej opcji w razie niesprzyjającej pogody.
  10. Zadbajcie, aby atrakcje były dopasowane do stylu waszego wesela i nie wyróżniały się na tle całości tylko dlatego, że zależy wam akurat na nich. Chyba, że bardzo wam zależy wtedy dostosujcie styl wesela do atrakcji. ?

Mam nadzieję, że teraz wiecie już nieco więcej, aby zająć się poszukiwaniem konkretnych atrakcji na wasze wesele, ale jeśli macie pytania, napiszcie do mnie, chętnie wam pomogę.


Komary na weselu w plenerze – jak się ich pozbyć


Jak zorganizować wesele we własnym ogrodzie?


Jak bezpiecznie przenieść ślub i wesele w plener?
Skontaktuj się z nami


Katarzyna Potasznik

Katarzyna Potasznik

Certyfikowana konsultantka ślubna specjalizująca się w tworzeniu prestiżowych wesel w plenerze. Certyfikat konsultanta ślubnego uzyskała w jednej z najlepszych agencji ślubnych w Polsce – Decor Amore. Autorka portalu „Ślub w plenerze”.
Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!