Konsultant Ślubny

Profesjonalny konsultant ślubny, 8 najważniejszych elementów!


Dowiedz się, czym kierować się podczas wyboru konsultanta ślubnego, jakie cechy i elementy pracy są najważniejsze przy wyborze odpowiedniego kandydata? 8 porad!

profesjonalny konsultant ślubny

Jeśli zależy Wam, aby współpraca z konsultantem ślubnym przebiegała w jak najlepszy sposób, przeczytajcie, po czym go poznacie:

  1. Skupi się na określeniu tego, na czym wam zależy i uważnie wysłucha waszych pomysłów.
  2. Określi wasze oczekiwania względem swojej pracy: w czym potrzebujecie pomocy i za co będzie odpowiedzialny.
  3. Nie będzie za wszelką cenę przekonywał was do swoich koncepcji powołując się na wiedzę i doświadczenie – profesjonalista zrealizuje wasz pomysł w interesujący sposób i podpowie, jak jeszcze można go udoskonalić.
  4. Przedstawi wam różne opcje do wyboru wskazując na mocne i słabe strony każdej z nich.
  5. Będzie unikać udzielania wam rad, raczej dostarczy informacji, na podstawie których sami podejmiecie decyzję
  6. Powie wam, czego nie da się zrobić lub czego realizacji on sam się nie podejmie, nie będzie również miał oporu przed opowiedzeniem Wam o swoich zawodowych wpadkach.
  7. Wywiąże się z waszych ustaleń na czas i zgodnie z umową – sumienność, rzetelność i słowność pozwoli wam zweryfikować już od początku waszej współpracy.

5 pomysłów na plenerowe wesele zimą


Czy wesele w plenerze jest weselem w klimacie slow wedding?


Poprawiny wesela w plenerze – tak czy nie?
Skontaktuj się z nami


Katarzyna Potasznik

Katarzyna Potasznik

Certyfikowana konsultantka ślubna specjalizująca się w tworzeniu prestiżowych wesel w plenerze. Organizuje wesela na terenie własnego obiektu w zabytkowym parku krajobrazowym. Certyfikat konsultanta ślubnego uzyskała w jednej z najlepszych agencji ślubnych w Polsce – Decor Amore. Autorka portalu „Ślub w plenerze”.