Poznaj możliwości

Opinie naszych klientów


avatar 6
Beata i Tomek
27 sierpnia 2016
Każdy, kto szuka czegoś wyjątkowego, powinien zorganizować wesele w plenerze.
avatar 5
Patrycja i Przemek
17 czerwca 2017
Wcześniej wesela w plenerze oglądałam tylko na filmach i jestem szczęśliwa, że zdecydowaliśmy się na jego organizację. Goście byli oczarowani, bawili się świetnie i do dziś wspominają ten dzień, a ja czułam się jak prawdziwa gwiazda.
avatar 2
Kasia i Tomek
12 sierpnia 2017
Uważam, że klucz do sukcesu imprezy plenerowej to piękny plener, podkreślające go dekoracje, a wieczorem oświetleniem. Poza tym dobry plan i wsparcie organizacyjne. Przed przyjęciem zadbaliśmy o każdy detal i całość okazała się doskonała!
avatar 1
Weronika i Michał
24 czerwca 2017
W naszym przypadku nie mieliśmy dość czasu, żeby zająć się całością organizacji, a bardzo zależało nam na plenerze, dlatego zdecydowaliśmy się na pomoc Kasi i była to najlepsza z możliwych decyzji. Podsunęła nam sporo ciekawych rozwiązań, a przede wszystkim wskazała sposoby poradzenia sobie z możliwymi zagrożeniami. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc.
avatar 1
Ania i Ian
11 sierpnia 2018
Mieliśmy szczęście i przyjemność zorganizowania polsko-angielskiego wesela w plenerze i nie możemy się nachwalić! Pochwały powinny być skierowane głównie dla Kasi Potasznik, bez której nasz weekend na pewno nie byłby tak wyjątkowy, jaki był. Kasia jest bardzo profesjonalna, pomocna i bardzo fajnie nam się z nią pracowało. Aż szkoda, że się skończyło.
avatar 1
Ania i Krzysiek
25 sierpnia 2018
Dziękujemy za wszystko! ♡♡♡
avatar 1
Emilia i Matt
21 lipca 2018
Nasz ślub organizowany w plenerze był, jak z bajki . Przepiękne miejsce, piękny ogród i niepowtarzalne miejsce do zabawy . Fachowa pomoc, doradztwo, zaangażowanie ♡♡♡ Polecam wszystkim, którzy chcą poczuć sie naprawdę wyjątkowo 😍
avatar 1
Ania i Oskar
27 lipca 2018
Spełniliśmy swoje marzenie o wyjątkowym weselu, innym niż wszystkie i bardzo dziękujemy za całą pomoc! To był niesamowity dzień.
avatar 1
Sandra i Rafał
12 października 2019
Polecam z całego serca ślub w plenerze! ❤️ Dziękuję za cudowne miejsce, idealne na ślub w plenerze. Natura, śpiew ptaków, cisza, spokój. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego miejsca. 😍

Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!