Zapytaj o ofertę

Opinie naszych klientów


avatar 7
Marysia i Piotr
18 czerwca 2016
Na początku mieliśmy obawy względem wesela w plenerze ze względu na ogrom przygotowań i ryzyko, jakie się wiąże z pogodą, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się i to był bardzo dobry wybór. Goście, nawet ci z początku sceptyczni, byli pod dużym wrażeniem. Klimat był nieprawdopodobny.
avatar 6
Beata i Tomek
27 sierpnia 2016
Każdy, kto szuka czegoś wyjątkowego, powinien zorganizować wesele w plenerze.
avatar 5
Patrycja i Przemek
17 czerwca 2017
Wcześniej wesela w plenerze oglądałam tylko na filmach i jestem szczęśliwa, że zdecydowaliśmy się na jego organizację. Goście byli oczarowani, bawili się świetnie i do dziś wspominają ten dzień, a ja czułam się jak prawdziwa gwiazda.
avatar 4
Karolina i Olaf,
1 lipca 2017
Ślub w plenerze to było moje największe marzenie! Przepiękna sceneria, cudowne zdjęcia i dobra zabawa wszystkich naszych gości. Polecam każdemu!
avatar 3
Paulina i Adam
19 sierpnia 2017
Należymy do grona tych par, którym przydarzyło się wesele w plenerze z deszczem. Byliśmy jednak na tyle dobrze przygotowani, że nie stanowił on problemu. Bawiliśmy się doskonale, a zdjęcia z wesela mamy jak nikt inny 😊
avatar 2
Kasia i Tomek
12 sierpnia 2017
Uważam, że klucz do sukcesu imprezy plenerowej to piękny plener, podkreślające go dekoracje, a wieczorem oświetleniem. Poza tym dobry plan i wsparcie organizacyjne. Przed przyjęciem zadbaliśmy o każdy detal i całość okazała się doskonała!
avatar 1
Weronika i Michał,
24 czerwca 2017
W naszym przypadku nie mieliśmy dość czasu, żeby zająć się całością organizacji, a bardzo zależało nam na plenerze, dlatego zdecydowaliśmy się na pomoc konsultantki ślubnej i była to najlepsza z możliwych decyzji. Podsunęła nam sporo ciekawych rozwiązań, a przede wszystkim wskazała sposoby poradzenia sobie z możliwymi zagrożeniami. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc.

Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!