Poznaj możliwości

Niezbędnik pary młodej


Przygotowaliśmy dla Was niezbędne dokumenty do pobrania, aby najważniejsze wydarzenie w Waszym życiu przebiegło zgodnie z wyobrażeniami. Doskonale wiemy, jak trudne do zaplanowania i ogarnięcia mogą być sprawy związane z organizacją ślubu i całej otoczki związanej z tym dniem.

Od czego zacząć?

Od określenia Waszych oczekiwań, stworzenia pewnego zarysu uroczystości i wszystkich elementów, nie ma sensu tworzyć od razu dokładnego i szczegółowego planu na każdą minutę. Im bliżej dnia zaślubin tym więcej będziecie mieli pomysłów, na początek sam zarys, później szczegóły!

Wasz budżet

Zastanówcie się, ile środków jesteście w stanie przeznaczyć na organizacje wymarzonego wesela. Obliczcie w jakich widełkach chcecie się zmieścić. Opracowanie optymalnego budżetu to podstawa do tego, żeby ten piękny dzień nie był obciążeniem ponad możliwości.

Wedding planner, tak czy nie

Popularność w naszym zyskuje korzystanie z pomocy profesjonalnych konsultantów ślubnych (wedding plannerów). Pomoc doświadczonego specjalisty może być nieoceniona. Stres nie jest dobrym doradcą przy tak ważnych wydarzeniach i pomocy konsultanta ślubnego nie należy traktować jako wydatku, ale raczej jako inwestycję w udaną i dobrze rozplanowaną uroczystość wesela. Wy dzięki temu zyskacie spokojną głowę i pewność, że nic nie zostanie pominięte.

Goście, bo bez nich wesele się nie uda

Przyznacie, że lista gości weselnych, to element, od którego należy zacząć planowanie spraw związanych z całą imprezą. Stworzenie takiej listy będzie miało wpływ na wybór sali, skrupulatne podejście do tego tematu będzie bardzo ważne, bo da pewność, że nikt ważny nie zostanie pominięty. Stąd pomysł na stworzenie dla gotowego dokumentu, który będziecie mogli wypełnić bez obaw o to, iż ktoś zostanie zapomniany.

Organizacja całości

To Wasz dzień, więc powinien być taki, jak sobie wymarzyliście! Dekoracje, menu dla Gości, odstępstwa od standardowej karty dań, zespół, alkohol, ciasta, tort, atrakcje i mnóstwo innych elementów, których zapamiętanie może być niełatwe, zwłaszcza w toku tak wielu obowiązków.

Obrączki, zaproszenia, zakupy, dodatki, upominki

Elementów poza samą imprezą weselną jest mnóstwo, podczas planowania istotnym jest pamiętać o tym wszystkim. Czy wszystkie niezbędne rzeczy zostały kupione, czy upominki dla Gości są dopięte na ostatni guzik, czy obrączki są dokładnie takie jak miały być. To samo tyczy się wyglądu zaproszeń i dodatków weselnych a nawet wszystkich małych elementów, które w toku przygotować mogłyby gdzieś umknąć.

Noclegi dla przyjezdnych

Część Gości to zapewne będą przyjezdni, więc należałoby zapewnić im noclegi w komfortowych warunkach, aby nie musieli w żaden sposób stresować się przyjazdem. Zwłaszcza jeśli przyjeżdżają z daleka, w celu uczczenia tak ważnego momentu w życiu Młodej Pary. Nie jest oczywiście tak, że noclegi wszystkich Gości muszą opłacać Państwo Młodzi, jednak już zasygnalizowanie im gdzie czeka na nich pokój, powinno być wzięte pod uwagę.

Formalności

Potwierdzenie wszystkich elementów to również ważna część planowania, pomimo, iż większość spraw jest załatwiona, warto przysiąść i wspólnie potwierdzić krok po kroku, czy aby na pewno nic nie zostało pominięte!

Harmonogram

Każda impreza weselna powinna mieć opracowany harmonogram, bez tego nietrudno o pomyłkę, zapomnienie o czymkolwiek, czy pominięcie jakiegoś elementu. Rozpisanie całego dnia według planu będzie świetnym rozwiązaniem i kolejnym sposobem na zyskanie dla siebie odrobiny cennego spokoju.

Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!