Ślub w plenerze


Marzysz o wyjątkowym ślubie
na wolnym powietrzu?

Spełnimy Twoje marzenia!

Z nami Twój ślub to


Plener ślub ceremonia

Ślub na łonie natury


więcej   
namiot na wesele

Ślub nad wodą


więcej   
Konsultant ślubny

Ekskluzywny plener


więcej   
Ślub w parku

Ślub w plenerze na terenie zabytkowych obiektów


więcej   

Prawdziwe opinie naszych klientów


avatar 7
Marysia i Piotr
18 czerwca 2016
Na początku mieliśmy obawy względem wesela w plenerze ze względu na ogrom przygotowań i ryzyko, jakie się wiąże z pogodą, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się i to był bardzo dobry wybór. Goście, nawet ci z początku sceptyczni, byli pod dużym wrażeniem. Klimat był nieprawdopodobny.
avatar 6
Beata i Tomek
27 sierpnia 2016
Każdy, kto szuka czegoś wyjątkowego, powinien zorganizować wesele w plenerze.
avatar 5
Patrycja i Przemek
17 czerwca 2017
Wcześniej wesela w plenerze oglądałam tylko na filmach i jestem szczęśliwa, że zdecydowaliśmy się na jego organizację. Goście byli oczarowani, bawili się świetnie i do dziś wspominają ten dzień, a ja czułam się jak prawdziwa gwiazda.
avatar 4
Karolina i Olaf,
1 lipca 2017
Ślub w plenerze to było moje największe marzenie! Przepiękna sceneria, cudowne zdjęcia i dobra zabawa wszystkich naszych gości. Polecam każdemu!
avatar 3
Paulina i Adam
19 sierpnia 2017
Należymy do grona tych par, którym przydarzyło się wesele w plenerze z deszczem. Byliśmy jednak na tyle dobrze przygotowani, że nie stanowił on problemu. Bawiliśmy się doskonale, a zdjęcia z wesela mamy jak nikt inny 😊
avatar 2
Kasia i Tomek
12 sierpnia 2017
Uważam, że klucz do sukcesu imprezy plenerowej to piękny plener, podkreślające go dekoracje, a wieczorem oświetleniem. Poza tym dobry plan i wsparcie organizacyjne. Przed przyjęciem zadbaliśmy o każdy detal i całość okazała się doskonała!
avatar 1
Weronika i Michał,
24 czerwca 2017
W naszym przypadku nie mieliśmy dość czasu, żeby zająć się całością organizacji, a bardzo zależało nam na plenerze, dlatego zdecydowaliśmy się na pomoc konsultantki ślubnej i była to najlepsza z możliwych decyzji. Podsunęła nam sporo ciekawych rozwiązań, a przede wszystkim wskazała sposoby poradzenia sobie z możliwymi zagrożeniami. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc.

Galeria


Poznaj możliwości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych... czytaj więcej »

Czytaj na bloguWesele pod namiotem, 5 zalet

Okres weselny, to najczęściej najpiękniejsza część roku w naszym kraju. Nie dziwota więc, iż coraz więcej przyszłych par młodych, decyduje się na wesele pod namiotem.

Organizacja wesela w plenerze, najprostszy sposób!

Wesele w plenerze nie jest czymś, czego należy się bać. Nad organizacją wesela mogą czuwać specjaliści, którzy zadbają o to, żeby szczegóły były takie, jak wymarzyliście.

Wesele na zewnątrz a warunki pogodowe.

Wielokrotnie słyszę od par młodych wątpliwości: „a co, jeśli nie będzie pogody?”, „Co, jeśli będzie padał deszcz, wiał wiatr i będzie zimno?” Jak radzić sobie z niesprzyjającą pogodą?


Kontakt


Katarzyna Potasznik
Wedding planner
Kasia Potasznik
tel. kom. 692 628 599

Certyfikowana konsultantka ślubna specjalizująca się w tworzeniu prestiżowych wesel w plenerze. Organizuje wesela na terenie własnego obiektu w zabytkowym parku krajobrazowym. Certyfikat konsultanta ślubnego uzyskała w jednej z najlepszych agencji ślubnych w Polsce – Decor Amore.

Copyright © Bagatela 2017.